Image

Galéria

Image

Krajina

Krajinné maľby. Leto, tyrkysové more, čas oddychu a pohody. Predstavujem moje najkrajšie a najzaujímavejšie momenty z Grécka.. Popri maľovaní týchto obrazov som si oživila svoje príjemné zážitky z návštevy na Gréckych ostrovoch. Verím, že aj Vás očaria tieto obrazy. Je to moja prvá kolekcia obrazov, prvú inšpiráciu k týmto maľbám som získala z gréckeho ostrova Kréta.Krajina je úplne odlišná od tej našej, preto sa mi zdala zaujímavá. Ďalšie inšpirácie som získala z ostrova Rodos a Halki a tak sa budem venovať gréckej krajine aj naďalej. Pri tvorbe som použila teplé farebné tóny, a snažila som vložiť do dielov čo najviac pozitívnej energie.
Image

Kvety

Kvety sú príjemným doplnkom každej domácnosti či záhrad. Škoda, že ich krásu môžeme obdivovať iba krátko. Možno dakto si myslí, že kvetové zátišia môžu byť staromódne. Ja si myslím, že ich krásu sa dá vyzdvihnúť moderným spôsobom a nechať ich vyniknúť hoci aj v tmavšej časti domova.
Rozmery plátna sú vo veľkosti 30x40cm, 40x50cm, 50x50cm až 50x60cm.
Image

Tanec

Energetické maľby, obrazy plné pohybu a vášne.
K tejto téme ma inšpirovala zábavná relácia let´s dance, kde som chcela zachytiť pozitívnu náladu a zahrať s teplými farbami a inými nezvyčajnými farbami ako neónová, metalická.
Momentálne mám hotové týchto 12 diel, ktoré rada doplním ďalšími v blízkej budúcnosti